MONTAŻ, KONTROLA JAKOŚCI, OBSŁUGA MASZYN – ODKRYJ MOŻLIWOŚCI TM ROBOT!

SKONTAKTUJ SIĘ

MARCIN ŚLEZIAK
Menadżer Produktu
+48 730 500 631
marcin.sleziak@tfm-robotics.pl

 

O nas

Firma Technologie Formowania Metali nawiązując współpracę z Techman Robot – cenionym na całym świecie producentem cobotów wyposażonych w kamery pozwalające na inteligentną pracę stanowiskową, stała się autoryzowanym dystrybutorem TM Robot na rynku polskim. Pod marką TFM Robotics oferujemy roboty współpracujące ze zintegrowanym systemem wizyjnym jako niezależne urządzenia oraz jako współdziałające z innymi maszynami.

Roboty TM dedykowane są do przedsiębiorstw różnej wielkości, pozwalając na zwiększenie efektywności i precyzji prac, jak też skrócenie czasu oraz kosztów produkcji. Stanowią kluczowe rozwiązanie dla automatyzacji procesów wytwórczych, będąc istotnym składnikiem Przemysłu 4.0. Więcej o możliwych zastosowaniach robotów tutaj.

Partnerstwo

Ciągłe doskonalenie to jeden z podstawowych celów naszego działania. Element ten jest nieodzowną częścią polityki rozwoju, a co za tym idzie niesie on ze sobą aktualizowanie portfolio oferowanych przez nas produktów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i pewnych rozwiązań, których zastosowanie gwarantuje obopólne korzyści zarówno dla nas, jak i naszych klientów. Wśród marek z którymi nawiązaliśmy aktualnie współpracę znajdują się takie marki jak OnRobot, Robopartner, Gimatic, SmartShift Robotics.

Zapraszamy do współpracy producentów, dystrybutorów jak również integratorów systemów automatyki i robotyki, którzy swoje rozwiązana chcieliby budować we współpracy z nami korzystając z robotów współpracujących Techman Robot.

Techman Robot

Techman Robot (TM Robot) jest częścią firmy Quanta Storage Inc. oraz jednym z liderów w sektorze robotów współpracujących i technologii wizyjnych. Całość produkcji, zaczynając od badań, projektowania i testowania a na tworzeniu urządzeń kończąc, odbywa się w fabryce o powierzchni ponad trzech tysięcy metrów kwadratowych zlokalizowanej w miejscowości Taoyuan na Tajwanie.

Wysoka jakość produktów TM Robot szybko została doceniona na międzynarodowym rynku robotów współpracujących, czego dowodem jest zarówno duże zainteresowanie klientów tego typu rozwiązaniami jak i stałe wzrosty wolumenu sprzedaży, które w ostatnich latach notuje firma Techman Robot.