CELA SPAWALNICZA I ZAUTOMATYZOWANIE PROCESU SPAWANIA – SPRAWDŹ!

SKONTAKTUJ SIĘ

MARCIN ŚLEZIAK
Menadżer Produktu
+48 730 500 631
marcin.sleziak@tfm-robotics.pl

 

AKCESORIA I NARZĘDZIA TM ROBOT

TM Landmark

TM Landmark

Znacznik pozycjonowania ramienia robota. Ułatwia orientację ramienia z wbudowanym systemem wizyjnym w różnych środowiskach pracy.

Mata kalibracyjna

Mata kalibracyjna

Zestaw mat kalibracyjnych TM dla jednostek z wbudowanym systemem wizyjnym. Maty pozwalają na zdefiniowanie w układzie pracy ramienia robota płaszczyzn przestrzeni roboczych w zależności od potrzeb procesu.

Stanowisko mobilne TM

Stanowisko mobilne TM

Mobilne stanowisko TM to wygodne narzędzie do organizowania i przechowywania robota, jednostki sterującej oraz innych komponentów. Wyłącznie do modeli TM5.

Zestaw kamery 3D

Zestaw kamery 3D

Kompaktowa wersja kamery 3D do stosowania we współpracy razem z wbudowaną kamerą 2D TM. Do stosowania z wariantem sprzętowym HW 3.00 lub wyższymi modelami.

Przemysłowy panel sterowania

Przemysłowy panel sterowania

10” panel dotykowy TM Plug & Play do zastosowań przemysłowych; wyłącznik bezpieczeństwa oraz dwa porty USB 2.0 do przenoszenia plików na jednostkę sterującą TM. Klasa szczelności IP65. Ekran o wysokiej odporności na zarysowania o klasie 7H.

Stojak TM

Stojak TM

Stojak TM to wygodne narzędzie do regulacji wysokości platformy. Jego budowa ułatwia także szybkie i sprawne przemieszczanie robota pomiędzy stanowiskami roboczymi. Wyłącznie do modeli TM5.

Dysk SSD z kablem

Dysk SSD z kablem

Dysk o pojemności 128 GB do przechowywania różnego rodzaju danych niezbędnych do funkcjonowania zaprogramowanych czynności. Kabel SATA w zestawie.

Moduł polaryzacji światła

Moduł polaryzacji światła

Nakładka na modele z wbudowanym systemem wizyjnym 2D. Nakładka na modele z wbudowanym systemem wizyjnym 2D. Skutecznie poprawia parametry obrazu dla obiektów silnie obijających światło.

Uchwyt joysticka

Uchwyt joysticka

Mocowanie dedykowane do joysticka robota, pozwalające w prosty sposób zabezpieczyć urządzenie na stanowisku roboczym. Do montażu na powierzchni ściany / biurka.

Filtr powietrza

Filtr powietrza

Wkład filtra powietrza jednostki sterującej. Zapobiega dostawaniu się do wnętrza komputera niepożądanych ciał stałych.

Zestaw do kalibracji ramienia

Zestaw do kalibracji ramienia

Zestaw z pinem do kalibracji ramienia, do precyzyjnego uczenia TCP. Wymagany do ustawienia TCP oraz ręcznej kalibracji systemu wizyjnego.