CELA SPAWALNICZA I ZAUTOMATYZOWANIE PROCESU SPAWANIA – SPRAWDŹ!

SKONTAKTUJ SIĘ

MARCIN ŚLEZIAK
Menadżer Produktu
+48 730 500 631
marcin.sleziak@tfm-robotics.pl

 

Chwytak RG2

Rozwiązanie z możliwościami konfiguracji. Jedno narzędzie do różnych zastosowań. Łatwe wdrożenie, zmniejszenie liczby godzin prac inżynieryjnych. Wykonywanie czynności 24 godziny na dobę bez potrzeby zatrudniania nowych pracowników.
POBIERZ SPECYFIKACJE

Chwytak RG6

Rozwiązanie z możliwościami konfiguracji. Jedno narzędzie do różnych zastosowań. Łatwe wdrożenie, zmniejszenie liczby godzin prac inżynieryjnych. Wykonywanie czynności 24 godziny na dobę bez potrzeby zatrudniania nowych pracowników.
POBIERZ SPECYFIKACJE

Chwytak RG2-FT

Umożliwia pracę robota z dokładnością ludzkiej ręki. Dzięki swoim możliwościom prowadzi do szybkiego zwiększenia jakości. Zwrot z inwestycji w krócej niż rok.

Chwytak 2FG7

Sprawdzi się podczas obróbki wymagających ładunków w ograniczonych przestrzeniach. Mocny i elastyczny, o precyzyjnej regulacji mocy i posuwu, aby dostosować się do indywidualnych wymagań. Certyfikacja w zakresie użytku w pomieszczeniach czystych.
POBIERZ SPECYFIKACJE

Chwytak 2FGP20

Układanie na paletach ciężkich pojemników, których nie można chwycić z zastosowaniem podciśnienia. Chwytak elektryczny zapewnia błyskawiczne wdrożenie, bez konieczności ponoszenia kosztów zewnętrznego zasilania powietrzem.

Chwytak MG10

Stosowany do przedmiotów o różnych rozmiarach, kształtach i ciężarach. Utrzymuje pochwycenie nawet po przerwaniu zasilania czy zatrzymaniu awaryjnym. Nie wymaga zewnętrznej instalacji podającej powietrze, okablowania czy stałej konserwacji.

Chwytak Gecko Single Pad

Nie pozostawia śladów na szkle, co eliminuje potrzebę ręcznego czyszczenia powierzchni. Nie potrzebuje przewodów i zasilania powietrzem. Może chwytać perforowane elementy,  jak obwody drukowane, siatki aluminiowe czy uszczelki głowicy.

Chwytak trójpalcowy FG15

Chwytak obsługuje części o różnorakich rozmiarach dzięki dużemu posuwowi. Szybkie i proste ponowne wdrażanie w ramach wielorakich procesów, wysoka wydajność. Ponowne wdrażanie ogranicza czas prac inżynieryjnych.

Chwytak podciśnieniowy VG10

Dwie strony podciśnieniowe zwiększają prędkość procesu. Brak konieczności zasilania zewnętrznym źródłem powietrza, co pozwala zaoszczędzić na kosztach utrzymania. Przyssawki zwiększają szybkość i elastyczność w wielu zastosowaniach.

Chwytak podciśnieniowy VGC10

Możliwość konfiguracji pod dowolny kształt w celu obsługi różnych części. Kompaktowy rozmiar, możliwość pracy w niewielkich miejscach. Brak konieczności zasilania zewnętrznym źródłem powietrza.

Chwytak podciśnieniowy VGP20

Umożliwia ograniczenie kosztów operacyjnych i konserwacji przewyższające nawet o 90% oszczędności zapewniane przez tradycyjne rozwiązania. Może być wdrażany w ramach szerokiej gamy zastosowań, gotowy do użycia w trybie out-of-the-box.

Chwytak Soft Gripper

Łatwe przenoszenie przedmiotów o nietypowych kształtach oraz przedmiotów delikatnych. Odkryj nowe możliwości w zakresie automatyzacji w produkcji żywności i napojów. Łatwe wdrożenie, zmniejszenie liczby godzin prac inżynieryjnych.

Uchwyt Quick Changer

Zmiana narzędzi w ciągu 5 sekund, szybka zmiana pomiędzy procesami. Dodatkowy mechanizm blokujący umożliwia zmianę narzędzi bez konieczności wkręcania i wykręcania śrub. Część wszystkich narzędzi marki OnRobot.
POBIERZ SPECYFIKACJE

Uchwyt Dual Quick Changer

Znaczne wydłużenie czasu pracy, ponieważ maszyna pracuje podczas podnoszenia i umieszczania części. Zmiana narzędzi w ciągu 5 sekund. Zapewnia większą liczbę godzin dostępności np. maszyny CNC.
POBIERZ SPECYFIKACJE